Deneyimli Masözler

Masaj Salonumuz

Antalya Masaj salonu 'muzun ve spa hizmeti kaliteli ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere masaj, sauna, buhar odası hizmeti sunmaktayız masaj salonumuzda deneyimli bayan terapistler ( Masöz ) yer almaktadır. vucut yapınıza ve ağrı duyularınıza göre size uygun masaj hizmetini sunmaktalar.antalya masaj salonu, antalya mutlu son

"Saygılarımızla..."

antalya masaj salonu

Sertifikalı Terapistlerimiz

Antalya Kemer Masaj Salonu merkezde ama size muratpaşa ile aramız çok yakın sizlere kaliteli hizmet ve tüm Antalya'ya hizmet verebilmek için merkezimiz Muratpaşa'da yer almakta böylelikle Antalya geneli tüm müşteriler en iyi hizmeti sunabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için masöz ilayda hanımdan Whatsapp üzerinden bilgi ve randevu alabilirsiniz. salonumuz gece 03:00'a kadar hizmet vermektedir..antalya masaj salonu, antalya mutlu son

Masaj Seanslarımız

Antalya Kemer Masaj salonumuzda 1 Saaat 30 dakika sizlere hizmet vermekteyiz seçmiş olduğunuz masaj paketi içeriğinde sauna hizmeti, buhar odası hizmetimiz ve Türk hamamı hizmeti yanı sıra kese ve köpük masajı ile masaj paketinizi sonlandırıyoruz. Buharika masaj paketini Kemer Masaj salonu ve spa merkezimizden alabilirsiniz. antalya masaj salonu, antalya mutlu son

Bilgi almak için

Antalya Kemer Masaj salonu Mekanımızı ve spa merkezimizi yakından görmenizi isteriz sizleri salonumuza bekliyoruz..! antalya masaj salonu, antalya mutlu son masaj salonu

Masaj seçimi

Masaj çeşitlerimiz
Masöz seçimi

antalya masaj salonu

Masaj

>Kemer Masaj salonu ve spa merkezimizde sadece masaj hizmeti verilmemektedir ayrıca güzel ve hijyenik ortamda keyifle vakit geçirebileceğiniz mekanımızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için aşağıda listeli olarak saydıklarımızıda Kemer Masaj salonundan alabilirsiniz.

 • Kemer Masaj salonunda 10 Seçkin masaj çeşidi, Sauna, Buhar odası, Kese, Köpük masajı, daha birçok özellik lerle dolu olan masaj salonumuza sizleri bekliyoruz.
 • Kemer Masaj salonumuzda bu kadar dolu bir hizmet verdiğimiz tüm hizmetleri tek pakete doldurduk. Stresinizden kurtulmanız için 90 dk. süren enerji dolu masaj paketimizi almaya davet ediyoruz. Güne dinç, enerjik ve huzurlu başlamanız dileğiyle.
antalya masaj salonu

Sauna

Sauna keyfini bizde yaşayın

 • Kemer Masaj salonu'muzda Sauna hizmeti almak istiyorsanız ve özellik ile Antalyada sauna hizmeti alabileceğiniz yer düşüncesindeysiniz salonumuzda bulunan sauna odasını ve hizmet paketimizi görmenizi bekliyoruz.
 • Kemer Masaj salonu olarak önce müşteri memnuniyeti güler yüzlü ve deneyimli bayan masözlerimiz lüks masaj odalarımız ile Kemer Masaj salonu ve spa merkezi olarak faailiyet gösteriyoruz.
antalya masaj salonu

Spa & Wellnes

“Sudan Gelen Sağlık” anlamına gelmekte olup Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. ... Wellness kelimesi ise akıl, vücut, ruh ve ilişkilerde iyi ve zinde olmayı ifade etmektedir.

 • Kemer Masaj salonu Temizlik, kaliteden ve BÜTÜN SAĞLIK ÖNLEMLERİ ödün vermeden memnun kalmanız için buradayız. Verdiğimiz hizmetin, insan için öneminin farkındayız ve buna göre davranıyoruz.
 • Kemer Masaj salonumuzda Farklı tekniklerden oluşan masaj paketlerimiz, ihtiyacınıza ve tercihinize göre belirleniyor. En yüksek verim için işimizi özenle yapıyor ve ruhunuzu, bedeninizden yola çıkarak tazeliyoruz.

Huzur Dolu Ortam Sizler İçin Hazırlandı

1Kemer Masaj Salonunda
Masaj hizmetimizi verdiğimiz salonumuz, her zamanki hijyen kurallarımıza ilave olarak hijyen tedbirleriyle de donattık. Hijyen ve Huzurun birleştiği noktadasınız.antalya mutlu son masaj salonu
Kemer Masaj salonunda Alanında uzman masözlerimiz ile ihtiyacınıza ve tercihinize uygun masaj kategorilerimizle kaliteli hizmet vermekteyiz.antalya mutlu son masaj salonu
Sağlıklı bir vücudu ve huzurlu bir zihni korumak için tasarlanmış Oryantal masaj ile yaşadığınız stress, eklem veya kaslanızda bulunan ağrı ve gerginlik azalsın…antalya mutlu son masaj salonu

Masaj servis bölümü

Genel açıklama Servisler Kemer masaj Salonu

Memnuniyet % 100
masaj memnuniyeti % 100
anında hizmet % 100
 • 1
  Mutlu sonlu masaj Masözünü seçersin
 • 2
  Tekli odada sexi Masaj Askerler için özel
 • 3
  Kalite standartı En genç ve güzel masözler
 • 4
  Sizleri de bekleriz Evli-bekar fark etmez
 • 5
  müşteri Memnuniyeti Sizi çılgına çevirecek masözlerimiz
 • 6
  İlişki teklifi Masözlere Ters ilişki teklif edilemez !

Tecrübeli Terapistlerimiz

Her bir arkadaşımız en iyi masajı ile hizmet vermekte.antalya masaj salonu, antalya mutlu son masaj salonu

antalya masaj salonu
Masöz Banu
Salonumuzda kliasik masaj hizmeti Banu hanımın tecrübeli ellerinden aınır.
antalya masaj salonu
Masöz Alev
Uzakdoğu masaj çeşitleri konusunda deneyimli masöz çalışma arkadaşımız.
antalya masaj salonu
Masöz Zehra
Yer yatağı masajı ve refleksoloji masajı konusunda son derece tecrübeli masaj hizmeti sunmaktadır.
antalya masaj salonu
Masöz Ayşe
Thai masahı konusunda son derece yetenekli bütün müşterileri memnuniyet ile ayrıldılar.
antalya masaj salonu
Masöz Semra
Güler yüzlü ve enerji doluluğu ile sadece masaj değil sohberi ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.
antalya masaj salonu
Masöz Derya
Neşeli ve eğlence dolu keyifli bir masaj hizmeti ile salonumuzdan ayrılmak istiyorsanız pınar :)
Masözler

Açıklama

Ekip arkadaşlarımız

Kemer masaj Salonu

antalya masaj salonu

Ahmet Yurtköken

İşletme Müdürü

antalya masaj salonu

Rümeysa Beyoğlu

Personel sorumlusu

antalya masaj salonu

Tahir Arkanlı

İdari işler

antalya masaj salonu

Mevlüde Akaslan

Müşteri hizmetleri

antalya masaj salonu
Hakkımızda

Kemer Masaj salonu olarak Muratpaşa'da bulunan salonumuzda 2015 yılından itibaren Masaj ve SPA hizmeti sunmaktayız.

Modern ve kaliteli masaj salonu Antalya'ya yolunuz düştü yorgunsunuz masaj slaonumuzu ziyaret ederek günün tüm yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilirsiniz modern masaj salonumuzda bayan masözler eşliğinde masaj çeşitleri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Kaliteli masajın tek adresi Kemer Masaj salonu ve spa center merkezi uygun fiyatları ve kaliteli müşterileri ile Kemer Masaj salonunda en güzel anlarınızı unutulmaz şekilde yararlanma imkanı sunmaktayız bildiğiniz gibi masajın faydaları anlatılmakla bitmez bizlerde müşterilerimize masajın çeşitleri ve en iyi masaj hizmetini sunmak için çalışmaktayız.Muratpaşa Antalya'nın en modern ilçesidir ve bizde modern ilçeye modern masaj salonumuz ile hizmet vermekteyiz görevimiz müşterilerimizin rahatlığı ve bu hizmeti verirken kaliteli bir mekanda hizmet almalarını sağlamaktır.
 • Muratpaşa-Kepez-Konyaaltının en iyi masaj salonumuz ayrıca sauna odamız Mutlu müsteri sonlu masaj ister odamız ve birçok farklı diğer rakip firmalardan hizmetlerimiz ile ideal ve vip masaj hizmetini elit masöz bayanlarımız ile vermekteyiz.
1
Mutlu
müşteri
1
Kalite
düşüncesi
1
çok iyi
gösterimi
İletişim

Kemer masaj Salonu

Kemer masaj Salonu

sosyal medyada takip edin

Açıklama Açıklama and Açıklama